Зустріч учнів школи з преставником організації УТОГ

27 січня 2017 р. Переглядів: 1882 RSS

26 січня 2017 року відбулася зустріч учнів випускних класів з головою Тернопільської організації УТОГ Коцовською Надією Дмитрівною. Надія Дмитрівна довела до відома випускників інформацію про відкриття нових груп при вузах України для продовження навчання по закінченні школи-інтернату.

На зустріч також запросили культорганізатора будинку культури УТОГ, колишню випускницю школи-інтернату, Марію Поцілуйко та в. о. директора будинку культури Скринника Еріка. Вони, у свою чергу, розповіли про те, як потрібно готуватися до вступу зараз у школі. Також поділилися своїм досвідом, який отримали під час навчання в університеті ім. М. Драгоманова ( Марія Поцілуйко) та у Полтавському ВМПУ і університеті «Україна» (Ерік Скринник).

Зустріч пройшла у формі активного діалогу. Учні отримали відповіді на всі запитання, які їх цікавили з питання продовження навчання після школи. Гостей запросили на традиційний вечір зустрічі з випускниками, який заплановано на 23 лютого 2017 року.