Проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників

2 січня 2018 р. Переглядів: 2203 RSS

Новорічні свята є радісною подією, особливо для дітей, коли збуваються мрії. Тому 28 грудня 2017 року у школі-інтернаті проведено новорічний ранок для учнів початкових класів і вечір для старшокласників.

До свята готувалися всі заздалегідь. З початку грудня розпочала свою роботу Майстерня Діда Мороза. Для того, щоб створити святковий настрій, діти своїми руками виготовляли чудові новорічні декорації і прикраси. Разом з педагогами прибирали ялинку, шкільні приміщення, готували святкові костюми і номери художньої самодіяльності (вірші, пісні, таночки, пісні у жестовому виконанні, сценки, пантоміму, ігри, фокуси і клоунаду). На святі панувала казкова атмосфера.

Безсумнівно, сюрпризи та подарунки люблять усі без винятку. Представники благодійного фонду «Братерство без кордонів» та Тернопільської компанії «Дембохаус» завітали на свято разом з Дідом Морозом і солодкими та теплими подарунками.

Дирекція школи-інтернату, працівники, батьки і учні щиро дякують усім спонсорам. Нехай ці свята – вісники оновлення, мрій і сподівань – принесуть Вам і Вашим родинам добро, мир, достаток і Божу благодать. Бажаємо, щоб у Новому році Ви зробили все те, про що так давно мріяли. Щастя Вам, міцного здоров’я, здійснення найзаповітніших бажань.