Як народжується книга?

24 квітня 2018 р. Переглядів: 1822 RSS

Як народжується книга? Автор пише книгу, редактор виправляє помилки, ілюстратор додає зображення, а що відбувається далі змогли побачити колективи 4 та 3-Б класів під час екскурсії на видавництво «Підручники і посібники».

Учні, батьки, класні керівники та вихователі із захопленням спостерігали за процесом виготовлення книг. Вони дізналися про такі етапи виробництва як кольороподіл, виготовлення плит для друку, друк, розрізання аркушів, фальцування (згинання), зшивання.

Дуже цікаво було спостерігати за процесом «одягання» на книгу обкладинки та поклейкою голограм, для захисту продукції від підробок. Екскурсовод Марія Іванівна дуже пізнавально та доступно зуміла розповісти дітям та дорослим про усі деталі виробництва, професії людей, які там працюють.

А ще видавництво підготувало сюрприз для учнів – вони отримали у подарунок зразки його друкованої продукції: закладки та наклейки. Школярі надовго запам’ятають і екскурсію, і нові слова, що поповнили їх активний словник. А також будуть берегти книги та надалі проводити збір макулатури. Адже складну працю, що вкладена у кожний друкований виріб, треба шанувати!