Відзначення Дня Соборності України
22.01.2020 р. для учнів школи-інтернату з нагоди відзначення Дня Соборності України були проведені тематичні інформаційні заходи. Школярі змогли оглянути відповідні відеоматеріали (документальну хроніку, різноманітні відеопрезентації тощо), які наголошували на важкому шляху нашого народу до творення власної держави (незалежності), зв’язку минувшини та сьогодення.
Еще записи по теме
- До школи-інтернату завітав голова Тернопільської ОДА Труш Володимир Любомирович
- Проведено виставку малюнків учнів 5-6 класів
- Учні 7 кл відвідали Арт студію Рустама
- Виховний захід про Голодомор
- Роль України у Другій світовій війні
- Весела година "Добро починається з тебе"
- Родинне свято «Щаслива родина - щаслива Батьківщина»

