Новорічні свята для учнів початкових класів

3 січня 2017 р. Переглядів: 1752 RSS

Новорічні свята, які відбувалися 29 грудня 2016 року у школі-інтернаті, нікого не залишили байдужими. Для учнів початкових класів підготували справжнє свято, повне веселощів і пригод. Вчителі та вихователі показали свою акторську майстерність у ролі Зими, Сніговика, Лисички та Діда Мороза.

А учні-сташокласники разом з вихователями і класними керівниками підготували пізнавальну програму про новорічні традиції у різних країнах світу. Педагог-організатор і вчитель музичного мистецтва вивчили з учнями новорічні пісні та ігри. Старшокласники просто відмінно виступили, проявили свої таланти, і довели всім, що в нашій школі велика кількість справжніх акторів. Актори і глядачі отримали масу задоволення. А найкращим новорічним подарунком для учнів була дискотека.