Свято «Миколай приходить уві сні»
15.12.2016 р. у школі-інтернаті було проведено свято «Миколай приходить уві сні». На захід запросили шефів – головне управління поліції в Тернопільській області. (https://tp.npu.gov.ua/uk/publish/article/188717)
Еще записи по теме
- Проведення виховних заходів на тему “Мої права, мої обов’язки”
- День Святого Миколая
- Сьогодні працівники школи для наших воїнів приготували вареники
- Цікавий і пізнавальний урок про "світ емоцій" для учнів 5 класу
- Відбувся благоднійний шкільний ярмарок
- Учні школи-інтернату взяли участь у фестивалі «Барви життя»
- Для старшокласників було організовано квест – гру « Наша незалежність»