Цікава розповідь науковця про рослини, що ростуть на ділянках лабораторії

8 жовтня 2017 р. Переглядів: 1634 RSS

Осінь славиться своєю красою та багатством , адже саме восени люди збирають урожай. Щедрі плоди землі збирають і в агробіологічній лабораторії хіміко-біологічного факультету Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка . Учні 3-Б класу з вихователем Перцак Н.В. вирушили туди на екскурсію, щоб помилуватись красою осіннього щедрого поля, поспостерігати за дослідницькою роботою .

Завідувач лабораторією Бучковська Ольга Ярославівна провела для учнів школи-інтернату змістовну та доступну екскурсію: розповіла про роботу студентів, продемонструвала незвичайні плоди ( соняшник з білим насінням, коричневу кукурудзу), виведені генетиками. Діти дуже зацікавлено слухали розповідь науковця про рослини, що ростуть на ділянках лабораторії: соняшник, кукурудзу, гречку, сою, ехінацею, поларитину, молодило, капусту кольрабі, амарант, канатник та про багато інших. На свої питання діти отримали доступні та зрозумілі відповіді. Учні не тільки отримали цікаві враження від екскурсії, а й збагатили свій словник, розширили коло своїх знань. Дехто з них вже мріє стати видатним науковцем-дослідником.