Проведений тиждень права

10 грудня 2017 р. Переглядів: 1590 RSS

З 04 по 10 грудня 2017 року в школі-інтернаті з метою формування в учнів правових знань і правової культури був проведений тиждень права.

Заплановані заходи:

1. Анкетування учнів (виявлення рівня обізнаності учнів про свої права): більшість школярів обрали відповіді, що вони отримують інформацію про права дитини зі шкільної програми, частина — ще й від батьків та зі ЗМІ.

2. З учнями 9 класу (04.12) проведено бесіду “Як не стати жертвою злочину”. Діти отримали інформацію про різні способи захисту себе у різних небезпечних ситуаціях, ділилися своїми знаннями та досвідом виходу зі складних ситуацій.

3. Учні старших були поінформовані про подію, що сталася 6 грудня 1989 року - вбивство 14 студенток в одному з університетів Монреаля.

4. З учнями 11 класу (06.12) був проведена дискусія на тему “Молодіжні субкультури”. Діти переглянули фото та відеоматеріали з даної проблематики, висловлювали свої думки до даного суспільного явища.

5. Бесіда з учнями 9 класу “Юридична відповідальність підлітків” (07.12). Школярі наводили різні приклади різних правопорушень (дисциплінарних, цивільних, адміністративних, кримінальних), розв’язували правові задачі.

6. Проведення уроку “Права людини” (07.12). Учні школи-інтернату пригадали основні статті Загальної декларації прав людини, висловили своє ставлення до дотримання прав людини за кордоном та Україні.