Проведення гри-квест ''Патріоти школи''
29 вересня 2016 року учні старших класів школи-інтернат взяли участь у грі-квест "Патріоти школи". Гра була присвячена 25-їй річниці незалежності України та ювілею школи.
Виконання завдань вимагало знань, отриманих учнями на уроках рідної мови та літератури, географії , історії та природознавства. А ще вмінь вірно і швидко відповідати на запитання.
Учні отримали задоволення, поповнили свої знання і розвинули фізичні здібності.
Еще записи по теме
- Новини спорту
- НАКАЗ
- Свято «Миколай приходить уві сні»
- Проведено заняття з учнями 5-8 кл. до дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та сексуального насильства
- Відзначення 40-ї річниці створення УГГ
- Місячник попередження дорожньо-транспортних пригод
- Захід, приурочений 1-ій річниці пам’яті Анатолію Каві














