Участь чнів школи-інтернату у Всеукраїнському фестивалі «Барви життя» в м. Києві

9 грудня 2016 р. Переглядів: 1663 RSS

Учні школи-інтернату у червні 2016 року під час обласного фестивалю «Барви життя» були відібрані для участі у заключному Всеукраїнського етапі. Головною метою цього заходу є сприяння процесу реабілітації і

соціальної адаптації людей з обмеженими фізичними можливостями

засобами мистецтва.

05 грудня цього року дитячий ансамбль «Посмішка» з піснею «Стежина добра» представляли Тернопільщину на столичній сцені і отримали диплом учасника Всеукраїнського фестивалю.

Після виступу була проведена екскурсія по місту. Учні побачили багато визначних місць столиці, помилувалися красивими краєвидами і архітектурою та отримали загальну інформацію про минуле і сучасність Києва. Переповнені масою найприємніших почуттів, повернулися у школу і діляться своїми враженнями від побаченого з дітьми та наставниками.