Обласний семінар заступників директорів з виховної роботи інтернатних закладів

23 лютого 2015 р. Переглядів: 2647 RSS

19 лютого 2015 року в актовій залі ТСЗОШ – інтернату І-ІІІ ст. Тернопільської обласної ради відбувся обласний семінар заступників директорів з виховної роботи інтернатних закладів. Семінар відкрив директор школи – інтернату Смачило І.М. Він привітав усіх присутніх і побажав плідної праці. Директор школи ознайомив присутніх з особливостями дітей нашої школи, навчальними планами та програмами, матеріальною базою, оснащенням кабінетів.

Учасників обласного семінару учні привітали хлібом-сіллю та українським танцем. Слово для благословення надали о. Ігорю,який розказав про духовне виховання дітей з особливими потребами та його значенням у формуванні особистості майбутнього громадянина держави.

На семінарі була представлена учнями 5-А класу презентація проекту «В моєму серці Україна» (класний керівник Ониськів Н.П. та вихователь Єфимчук Л.А.) Учні побажали усім миру та спокою і подарували пісню у жестовому виконанні « Хай живе надія ».

Після цього було заслухано доповідь заступника директора з виховної роботи ТОКІППО Куриш О.С. на тему : «Патріотизм як цінність і консолідуюча основа нації», котра розказала про завдання та напрямки роботи патріотичних клубів .

Про формування національної свідомості учнів повідомила Жизномірська О.Я. канд. психологічних наук, доцент кафедри педагогіки і психології ТОКІППО. Вона поділилась інформацією про основні завдання і принципи патріотичного виховання підростаючого покоління.

Тему «Роль педагога у посиленні національно – патріотичного виховання з урахуванням сучасних вимог в закладах інтернатного типу» розкрила Костенко О.С., методист лабораторії методичного менеджменту ТОКІППО.

Ольга Станіславівна розповіла про основні завдання, методи та форми національно – патріотичного виховання в інтернатних закладах. Презентувала гру « Альфа – Бета ».

З питанням « Активізація діяльності органів державної влади у сфері національно – патріотичного виховання молодого покоління » виступила Моравська Н.С., заступник начальника управління – начальник відділу департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Наталя Степанівна звернула увагу на роботу патріотичних клубів та оформлення кутків національної символіки.

З презентацією з досвіду роботи на тему : « Напрями та шляхи реалізації завдань національно – патріотичного виховання дітей з особливими потребами » виступила Маніло О.В., заступник директора з виховної роботи Тернопільської спеціальної ЗОШ – інтернату І-ІІІ ступенів.

Своїми напрацюваннями та досвідом роботи поділилися вихователь-методист Моховик Н.Б., вихователі Фендич О.І., Гороховська С.В., практичний психолог Домбровська Л.О. та завідувач бібліотеки №4

м. Тернопіль Козелко С.С.

За круглим столом відбулось підведення підсумків семінару.