У школі оновлено склад учнівського самоврядування

6 жовтня 2022 р. Переглядів: 411 RSS

З метою формування і розвитку свідомої особистості з громадською позицією, готовою до конкретного вибору свого місця в житті, здатною змінити на краще своє життя і життя своєї країни, у школі було оновлено склад учнівського самоврядування.

Учнівське самоврядування представлене шістьма центрами :

- центр навчання, дисципліни та порядку,

- господарський центр,

- центр доброти та роботи з молодшими школярами,

- центр туризму та спорту,

- центр новин та дозвілля,

- патріотичний клуб "Оберіг",

в які входять учні старших класів.

Самоврядування має двохступеневу структуру - самоврядування класів і загального органу Учнівської Ради, дві частини якої між собою пов'язані та працюють за спільно узгодженими програмами та планами.

З ініціативи і за участю учнівського самоврядування проводяться різноманітні заходи, беруть активну участь у предметних тижнях, виставках, конкурсах, спортивних змаганнях та міських проектах. Виступають у ролі журі на конкурсах і змаганнях. Організовують та беруть активну участь в екологічних та благодійних акціях.

img20221006145137.jpg