1 жовтня 2021 р. Переглядів: 611 RSS

В рамках Всеукраїнського тижня з протидії булінгу соціально-психологічною службою школи проведено ряд заходів. Зокрема, з учнями 5-12 класів проведено профілактичну бесіду з інспекторами ЮП Тернопільського РУПГУНП в Тернопільській області Федоришин У.П. та Бабішевич В.В. на тему «Профілактика булінгу та правопорушень в дитячому середовищі. Правила поведінки в школі». З учнями 9-х класів проведено тренінгове заняття на тему: «Скажемо булінгу - НІ» з метою формування нетерпимості до проявів агресії та насилля. Спільно з учнями 2-х класів створено колективний плакат «Стоп булінг». З учнями 7-х класів проведено заняття на тему «Рука допомоги» з метою розвивання навичок надання та дотримання допомоги у разі булінгу. Оновлено інформаційно-просвітницький куточок на тему «Булінг в шкільному середовищі» та «Телефони гарячих ліній».