Stop sexтинг

18 травня 2021 р. Переглядів: 852 RSS

В рамках реалізації проекту Stop sexтинг соціально-психологічною службою школи спільно із вихователями було проведено урок #не_ведись - прояви свою стійкість в Інтернеті для учнів 6-8 класів. Основними формами взнаємодії сучасних дітей є онлайн-спілкування та онлайн-ігри, де є можливість спілкуватися з іншими учасниками. За підтримки та нагляду дорослих ці форми взаємодії можуть позитивно вплинути на особистісний розвиток дитини. Без нагляду та без відповідних знань у дитини мережа Інтернет може мати деструктивний вплив на учнів. Основним завданням проведеного уроку було навчання дітей самостійно регулювати процес використання Інтернету та засобів масової інформації ,а також відхід від потенційно небезпечного контенту.