Заходи, присвячені 70-й річниці Великої Перемоги

8 травня 2015 р. Переглядів: 1759 RSS

З нагоди відзначення 70-ої річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни 6 травня 2015 року учні 9-их класів Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відвідали обласну бібліотеку для дітей.

З цікавою та захоплюючою розповіддю звернулась до школярів бібліотекар Ірина Романівна. Учні мали можливість переглянути відео-ролик про перебіг подій Другої світової війни, послухати розповіді очевидців тодішніх подій, ознайомитися з матеріалами книжкової виставки на тему: «Роки війни – століття пам’яті». Зі словами подяки до організаторів виховного заходу звернулась бібліотекар школи-інтернату Возна Ярослава Олексіївна.

З незабутніми враженнями діти повернулись у школу, де поділились своїми знаннями з іншими учнями.