Проведення щорічної акції «16 днів проти насилля»

7 грудня 2020 р. Переглядів: 765 RSS

У рамках щорічної акції «16 днів проти насилля» 6 грудня-день вшанування пам`яті студенток, розстріляних у Монреалі, коли 14 жінок-студенток були вбиті злочинцем лише через те, що «вони були феміністками» Соціально-психологічною службою школи розроблено інформаційно-просвітницький куточок,метою якого є підвищення рівня знань та інформованості щодо даної теми. Розстріл жінок у Монреалі мав великий резонансне лише у канадському суспільстві, а й в усьому світі: він загострив увагу на проблемі насильства проти жінок, яка не встрачає своєї актуальності. Проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» -підкреслює, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.