Місячник ціннісного ставлення до природи

18 жовтня 2016 р. Переглядів: 1915 RSS

З 3 по 28 жовтня у школі проходить місячник ціннісного ставлення до природи «Голос рідної природи розуміти серцем вчись». Учні 1-12 класів підібрали і вивісили на дверях класів чудові вислови про природу. Оформили стіннівки «Цікавинки зі скриньки», де висвітлили цікавий матеріал про воду.

10 жовтня учні 7-12 класів зустрілися з дочкою заслуженого природо-охоронця України, Сліпченко Світланою Миколаївною. Вона розповіла про свого батька, Чайковського Миколу Петровича, який починаючи з 1967 року і до кінця свого життя активно займався природо-заповідною справою. За час його роботи ним особисто було обстежено і взято під охорону понад 300 об'єктів і територій природно-заповідного фонду загальною площею 100тис. га.

Саме завдяки ініціативності Миколи Петровича було закладено природно-заповідний фонд Тернопільської області, збережено її основне багатство, її неймовірну природну красу.