Учні 7-Б класу разом з вихователями побували на тематичних екскурсіях у Тернопільському краєзнавчому музеї

18 жовтня 2021 р. Переглядів: 614 RSS

Напередодні Дня захисника Вітчизни учні 7-Б класу разом з вихователями побували на тематичних екскурсіях у Тернопільському краєзнавчому музеї.

Здавна Покрову вважали своєю захисницею козаки. Цікава розповідь екскурсовода, звук литаврів, знайомство з козацькою зброєю, експозиція колекції люльок - все це, ніби перенесло усіх в козацькі часи. А жартівливі конкурси "Козацька каша" і "Козак-снайпер" створили невимушену атмосферу.

14 жовтня - день заснування Української Повстанської Армії. Дуже інформативно і захопливо було слухати історію УПА від екскурсовода. Ілюстрації на банерах, підбірка книг, експозиція військових експонатів вразила наших екскурсантів. Учні зрозуміли, що подвиги захисників України не тільки живуть у віках і продовжуються у нашому сьогоденні, адже на Сході війна триває...