Виховна година ”Як у нас на Україні всі лани квітучі…”

3 листопада 2016 р. Переглядів: 2046 RSS

В рамках місячника ціннісного ставлення до природи учні 4-А класу на уроці з трудового навчання виготовляли різні вироби з природного матеріалу: улюблених казкових героїв, домашніх тварин, цікаві осінні композиції.

У позаурочний час учні вивчають красу рідної природи: її рослинний та тваринний світ.

На виховній годині ”Як у нас на Україні всі лани квітучі…”, учні закріпили знання про рослини-символи, читали вірші, загадували загадки, розмальовували квіти, вивчали легенди, складали описи про улюблену квітку.

Край села у житі розквітають квіти:

Ніжно-білі ромашки,

Синьоокі волошки-васильки,

Червоні, мов жар маки.

Дівчатка ці квітки зривають

І віночки собі сплітають.

Учні виготовили альбом ”Найрозумніші тварини на землі”. Хто входить у ТОП 10 найрозумніших тварин, які породи собак є найрозумніші? Про це дізналися учні , виготовляючи альбом. А також розглянули фото найрозумніших котів.