Проведено заняття на тему "Попередження булінгу в учнівському середовищі" та "Жорстоке поводження з тваринами"

19 грудня 2019 р. Переглядів: 943 RSS

18 грудня з учнями школи-інтернату із залученням заступника начальника відділу Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної - правової допомоги Максимюк І. та головного спеціаліста Тимчишин О. , проведено заняття на тему "Попередження булінгу в учнівському середовищі" та "Жорстоке поводження з тваринами". Учням розповіли що таке булінг, про види булінгу і що робити, якщо ти став жертвою булінгу і дізнались про телефони гарячих ліній, куди можна звернутись за допомогою. А також, що таке жорстоке поводження з тваринами; що робити у разі виявлення такого факту; та про відповідальність за знущанням над тваринами згідно чинного законодавства України.