Спортивні ігри-змагання серед учнів підготовчого - 2 класів

18 листопада 2016 р. Переглядів: 1709 RSS

10 жовтня 2016 року у шкільному спортзалі відбулися спортивні ігри-змагання серед учнів підготовчого - 2 класів. Сміливо називаємо ці змагання особливими адже, організаторами їх були: чемпіонка світу з жиму штанги лежачи, майстер спорту з пауерліфтингу Лілія Проць і спортивний аніматор Олександр Хома.

Спочатку серед дітей обрали капітанів, а ті у свою чергу вибирали учасників команд. Школярі неймовірно раділи кожному завданню, яскравому інвентарю. Змагання згуртували дітей, зарядили бадьорістю, гарним спортивним настроєм. Кожен учасник отримав подарунок від ТМ «Ласунка». Педагоги школи-інтернату щиро дякують гостям за участь у проведенні роботи з соціалізації дітей з особливими освітніми потребами і підготовку їх до інтеграції у соціум.