Школа благодійно отримала багатофункціональні пристрої

5 липня 2024 р. Переглядів: 216 RSS

Пора літніх відпусток у розпалі... Але педагоги вже готуються до початку нового навчального року, бо, як кажуть, готуй сани влітку.

Ознайомлюємося і вивчаємо технічні характеристики та можливості багатофункціональних пристроїв/принтерів, які благодійно отримала школа завдяки Іван Сороколіт та Українська громада в Норвегії Den ukrainske forening i Norge, Elisabeth Kolflaath Semprini, Universitetet i Oslo (UiO), Oleksii Shpylchyn.

Це допоможе зробити навчання дітей з особливими освітніми потребами більш яскравим, цікавим та творчим! Дякуємо!!! Двері Тернопільської спеціальної (для дітей з порушеннями слуху та мовлення) школи Тернопільської обласної ради відкриті для майбутніх першокласників та усіх дітей, які потребують таких послуг. Запрошуємо!!!