Виховний захід у 3-Б класі «Чорнобривець я пишний, духмяний, що до перших морозів не в’яну! »

1 червня 2018 р. Переглядів: 1928 RSS

Коли навколо панує весна, усе зеленіє та квітне, хочеться долучитись до цього процесу. Учні 3-Б класу зі своїм вихователем Перцак Надією Василівною залюбки прикрасили шкільні клумби власноруч висадженими квітами: орликами, маргаритками, чорнобривцями.

«Чорнобривець я пишний, духмяний, що до перших морозів не в’яну! » - таку назву мав виховний захід у 3-Б класі. Перцак Н.В. підготувала для учнів цікавий матеріал про значення цих квітів для українців та які назви мають ці квіти у різних народів світу.

Третьокласники прослухали народну легенду про цю квітку і пісню «Чорнобривці» на слова Миколи Сингаївського, музику Володимира Верменича. Вони могли роздивитись чорнобривець та склали опис цієї рослини за схемою, закріпивши навички зв’язного мовлення.

Напередодні, ще у квітні, з вихователем діти посіяли насіння чорнобривців і виростили розсаду для висадки на клумбу. Проростання насіння і ріст рослинок дуже захопили учнів. Вихователь розповіла як висаджувати розсаду, а учні закріпили послідовність своїх дій під час роботи та назви інструментів для роботи.

Після заходу учні 3-Б та 4 класу висадили розсаду і були дуже задоволені результатами своєї роботи. А справжнім сюрпризом на свято Останнього дзвоника став перший розквітлий чорнобривець!