ПОДАРУНКИ ВІД МИКОЛАЯ ПРИНЕСЛИ ТЕРНОПІЛЬСЬКІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИХОВАНЦЯМ ШКОЛИ-ІНТЕРНАТУ

24 грудня 2016 р. Переглядів: 1689 RSS

День Святого Миколая - чарівне свято на яке з нетерпінням чекають усі діти. Вони вірять у диво та впевнені, що саме цього дня здійснюються усінайзаповітніші мрії та бажання. Уже традиційно поліцейські Тернопільщини з подарунками від Святого Чудотворця прийшли до підшефних навчальних закладів: дитячих будинків, сиротинців та шкіл-інтернатів.

Головне управління Національної поліції спільно з управлінням поліції охорони придбали для вихованців Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату ноутбук. Зі слів керівника УПО Олега Іващенка, педагоги закладу від імені учнів попросили саме про такий подарунок, адже напередодні школі презентували проектор, а без сучасного ноутбука його неможливо повноцінно використовувати.

Виконуючий обов’язки заступника начальника ГУНП Володимир Галевич привітав дітей з прийдешнім святом, побажав бути здоровими, слухняними і тоді обов’язково Святий Чудотворець здійснить їхні задуми та бажання і покладе під подушку кожному омріяний подарунок.

В школі-інтернаті, зі слів директора Івана Смачила, навчається 133 дитини. Кожен вихованець потребує особливої уваги, адже діти мають проблеми зі слухом і мовленням. Тому педагоги, вихователі намагаються всіляко адаптувати школярів до повноцінного життя в суспільстві.

- Сьогоднішнє свято подвійне для нас, - розповідає заступник директора з виховної роботи Ольга Маніло,- адже наші діти взяли участь у прямому ефірі на місцевому телебаченні, де ми розповідали про таку форму методичної роботи, як анімація. Займаємося цим мистецтвом разом центром технічної творчості. У доробку маємо вуже декілька створених власноруч мультиплікаційних фільмів. Залишається їх лише озвучити і на зимових канікулах будемо презентувати.

Вади зі слухом та мовленням не заважають вихованцям школи-інтернату в інший спосіб проявляти свої таланти. Підготовлений для поліцейський святковий концерт - ще одне підтвердження цьому.

Сектор комунікації

НП Тернопільської області