Зустріч учнів з методистом Московець Н. О.
05.02.2015 року в школі-інтернаті відбулася зустріч учнів з методистом із роботи з глухими студентами Полтавського ВПТУ №23 ім. М. Бірюзова Московець Н. О.


Еще записи по теме
- Учні переглянули презентацію "СНІД - чума ХХ століття"
- Свято Миколая
- Відбувся квест-кемпінг «Запалимо вогник добра»
- 2 квітня - Всесвітній день поширення інформації про проблему Аутизму
- Відзначення 40-ї річниці створення УГГ
- Ми продовжуємо готувати для наших воїнів!
- Екскурсія в парк Національного відродження