Шевченкове свято

15 березня 2016 р. Переглядів: 2122 RSS

Учні 1-Б класу разом з вихователями по особливому відзначили день народження Тараса Шевченка. Адже їх запросили на своє шевченкове свято сучасні козаки – учасники Бойового гопака, для котрих слово Кобзаря є надзвичайно важливим. Першокласникам і вихователям Нестюк О.П. і Перцак Н.В. доручили відкриття цього свята: діти підготували вірші, а вихователі розповіли про значення творчості Тараса Григоровича. Для гопаківців учні підготували ілюстрований міні-реферат «Оспівування козацької звитяги у творчості Т.Шевченка», а учениця 7 класу Ліля Струтинська подарувала усім ліричну пісню на слова Тараса Шевченка «Така її доля» (уривок з поеми «Причинна») у жестовому виконанні. Учні слухали декламування поезій Кобзаря, брали активну участь у козацьких конкурсах і отримали багато незабутніх вражень від особливого шевченківського свята.