Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

25 листопада 2020 р. Переглядів: 1578 RSS

Сьогодні у школі-інтернаті розпочалася щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції: привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім`ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Соціально-психологічна служба школи- інтернату запланувала ряд заходів, які будуть проводитися до 10 грудня. Так,сьогодні створено інформаційно-просвітницький куточок «Як захистити себе від насильства». Учні мають змогу дізнатись ,що таке насилля,які види та ознаки насилля існують, ознайомитись із порадами «Як запобігти насиллю». На стенді соціально-психологічної служби розміщено телефони гарячих ліній з питань запобігання насиллю. З учнями 4-их класів проведено бесіду на тему «Долоні-не дня биття!», перегляд мультфільмів з даної теми та створено плакат, де діти змогли показати важливість та цінність дружніх відносин,взаємодопомоги та підтримки один одного. З вихованцями 11 –го класу проведено інформаційну годину «Ми –за рівність» в рамках відзначення Міжнародного дня боротьби з насильством щодо жінок. Задля підвищення обізнаності учнів з питань протидії домашньому насильству та з метою нетерпимого ставлення до будь-яких форм насильства за ознакою статті. Вихованці створили плакат на якому продемонстрували свою підтримку акції за допомогою помаранчевих долоньок.