Проведення гри «Економічний брейн-ринг»

10 лютого 2018 р. Переглядів: 1763 RSS

7-го лютого учні 6-Б і 7 класів мали можливість позмагатися у грі «Економічний брейн-ринг». Крім отриманих позитивних емоцій, діти закріпили знання з економічної теорії, удосконалили навички роботи у групах.

Учні самостійно обирали назву команд та створювали свої девізи.

Команда 7-го класу – «Борці». Девіз: «Ми боремось, змагаємось і всього добиваємось».

Команда 6-Б класу – «Лідери». Девіз: «Якщо бути – то кращими».

Маючи велике бажання перемогти, діти всіма силами намагалися дати правильну відповідь на поставлені запитання, пригадували все, що вивчали, працюючи над проектом «Азбука споживача».

Обидві команди успішно справилися з домашнім завданням, створили рекламу для запропонованого товару. Цікавим і рухливим було завдання дотриматися дрес-коду для зустрічі з діловою людиною, щоб укласти угоду.

Учасники обох команд були дуже активними і закінчили гру з невеликим відривом у балах. Інтелектуальний бій з розвагами подарував дітям цікаву інформацію та гарний настрій.