Майтер-клас з писанкарства

30 березня 2017 р. Переглядів: 1821 RSS

Зараз всі люди готуються до Великодня. Це свято особливо шановане і величне. Тому у школі-інтернаті вже стало доброю традицією проводити у передсвятковий період майстер-класи з виготовлення великодніх сувенірів і оберегів.

Одним з елементів обрядової традиції є писанка. 21 березня 2017 року вчителька початкових класів Кухарук Наталія Василівна провела майстер-клас з писанкарства для учнів 7-х класів нашого закладу, а також для керівників гуртків і вихованців Тернопільського обласного комунального центру технічної творчості школярів.

Про писанку існує багато легенд. Наталя Василівна розповіла декілька з них, а потім діти і дорослі писали традиційні писанки та писанки у техніці травлення. Кожен учасник майстер-класу по завершенню роботи тримав у своїх рукав власне творіння - писанку-оберіг і щиро вірив у те, що вона принесе для родини здоров’я і благополуччя.

Учні школи-інтернату і вихованці позашкільних закладів м. Тернополя вже звикли до спільних проектів, які сприяють соціалізації дітей з особливими потребами. Тому 23 березня 2017 року ми знову запросили гостей і проведемо для них майстер-клас з виготовлення сувенірів для великоднього кошика у техніці аплікації з фетру.