Тернопільська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради

Співпраця з дитячою студією «Руда миша»

5 квітня 2017 р. Переглядів: 774 RSS
Новини

З початку навчального року учні 6-го класу отримали посібник «Азбука споживача». Тому упродовж цього року у класі проводиться робота за даним проектом і систематично підвищується рівень споживчих знань вихованців школи-інтернату.

Під час годин спілкування учні вже опрацювали теми: «Товар», «Споживач», «Потреба», «Гроші», «Ціна», «Вибір». Кожен з них прагне бути грамотним споживачем і бажає цього іншим. Разом з дитячою студією «Руда миша» нещодавно розпочали створювати соціальний ролик з використанням цього посібника. У відеоролику «Не рви, а збережи підсніжник для весни» діти закликають людей не купувати першоцвітів, робити правильний вибір, відчувати необхідність у певних товарах і вміти відмовлятися від товару, якому загрожує зникнення.

Учні з великим бажанням і цікавістю опрацьовують кожну тему, бо усвідомлюють, що ці знання допоможуть їм і їхнім родинам здійснювати правильні споживчі вчинки.

А учні 7-х класів розпочали роботу зі створення мультфільму «Містер лідер» за подарованими п. Тарасом мотиваційно-цільовими картами. Уже є свої напрацювання в цьому плані, якими можна поділитися.

У переддень Великого дня Воскресіння Христового щиро дякуємо д. Тарасу Демкурі за такий вдалий подарунок для дітей з особливими потребами. Свято Великодня нагадує нам про те, що кожна людина народжується для добрих справ і творіння. Хай цей день принесе у Вашу оселю радість і надію, гарний настрій, благополуччя й упевненість у завтрашньому дні.