Проведено профілактичну бесіду «Попередження булінгу та насилля в учнівському середовищі»

6 грудня 2021 р. Переглядів: 573 RSS

До профілактичних бесід з учнями нашоі школи систематично залучаємо представників правоохоронних органів та установ. Цього разу до нас завітала Максимюк Ірина, заступник начальника відділу Тернопільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. З учнями 8-12 класів провела профілактичну бесіду «Попередження булінгу та насилля в учнівському середовищі». Також учні отримали інформаційні буклети з правової

тематики. А ще пані Ірина запросила до нас координатора-керівника Кіношколи FilmWorkshop, членкиню ГО «Асоціація жінок України «ДІЯ» - Наталю Орищак. До Міжнародного дня людей з інвалідністю (3грудня) пані Наталя провела презентацію першого випуску передачі «Заради рівності». Її створюють самі діти, щоб привернути увагу суспільства до інклюзіі. Мета проекту: збільшення участі громадян з ООП в активному житті соціуму. Наші учні теж долучаться до цього проекту.