Захід, приурочений 1-ій річниці пам’яті Анатолію Каві

7 березня 2019 р. Переглядів: 1726 RSS

28 лютого 2019 року у 6-А класі відбувся захід, приурочений 1-ій річниці пам’яті Анатолію Каві, голові громадської організації «Сова». Учні ділилися спогадами про приємні та цікаві зустрічі з п. Анатолієм. Усі присутні вшанували пам’ять хвилиною мовчання.

Після того вихованці 6-А класу спробували себе у ролі юного кореспондента. Вони презентували цікаві репортажі про зимово-різдвяні свята. Слід відзначити, що до підготовки репортажів долучилися і батьки. Дівчата та хлопці вперше спробували себе у ролі ведучих телепрограм.

Такі види роботи сприяють розвитку зв’язного мовлення учнів з вадами слуху, формуванню правильної дикції, розвивають як монологічне, так і діалогічне мовлення, пам’ять, увагу.