З учнями 9 класу провели бесіду «Чи хочемо ми змін у шкільному меню?»
27 травня з учнями 9 класу в рамках занять секції «Здоровчик» соціальний педагог Л.О. Домбровська та шкільний лікар О.Ю. Рига провели бесіду «Чи хочемо ми змін у шкільному меню?» Учні дізналися про нові страви, запропоновані кухарем Євгеном Клопотенком. Метою цього проекту є покращення культури харчування. Ми дізналися від учнів про їхні смаки та вподобання і ставлення до нових корисних страв, які незабаром з̓являться у шкільному меню.
Еще записи по теме
- Проведено профілактичну бесіду "Права та обов"язки учнів. Недопущення булінгу та кібербулінгу. Сексуальне насилля та засоби самооборони"
- Екскурсії
- День пам’яті героїв Крут
- Соціально -психологічна служба школи інформує:
- Віртуальна екскурсія в Сумський обласний художній музей ім. Н.Онацького
- 2 грудня Міжнародний день боротьби за скасування рабства
- Свято «Миколай приходить уві сні»






