Діти зі зниженим слухом влаштували благодійний ярмарок

8 жовтня 2015 р. Переглядів: 2442 RSS

Благодійні заходи для вихованців тернопільської школи-інтернат для дітей зі зниженим слухом не в новинку, запевняє заступник директора навчального закладу. Однак для батьків, які служать у зоні АТО, кошти учні збирають вперше.

ОЛЬГА МАНІЛО, заст. директора з виховної роботи Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей зі зниженим слухом:

«Другий рік підряд ми проводимо перед Днем захисника України солодкий ярмарок. Виручені кошти відправляємо на допомогу бійцям АТО. Тим більше, в нас зараз цього року є батьки наших учнів, які перебувають там в зоні АТО. І ми вирішили, що ті гроші, які ми сьогодні виручимо з цієї ярмарки, будуть передані сім’ям цих дітей».

Для цього вихованці школи перетворили перший поверх на ярмарок. Разом із батьками на одній із перерв учні продавали різноманітні солодощі за помірними цінами. Не відгукнутись на таку ініціативу не могла і мама учениці Людмила Казьмірук.

ЛЮДМИЛА КАЗЬМІРУК, мама:

«Я мама учениці початкового нашого, підготовчого класу. Ми перший рік тільки в школі, і ми з радістю відгукнулись на таку ініціативу школи, на цей осінній ярмарок. Як нам сказали, що в школі є двоє батьків, які воюють зараз в АТО. При нагоді я їй стараюсь пояснити, чому так, чому от немає тата, можливо, в дівчинки чи в хлопчика, де він зараз, що він робить. Тобто я стараюсь дітям, в мене ще є син і ще й донечка, тобто ми це постійно обговорюємо».

Виручені на ярмарку кошти передадуть сім’ям бійців АТО, серед яких і сім’я Жданович. Четвертокласник Назар розповідає, за татом дуже сумує, хоч і спілкується з ним часто.

НАЗАР ЖДАНОВИЧ, учень Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат для дітей зі зниженим слухом:

«Як справи, а я говорю добре. Тато говорить, заходить там, бачить терористів. Тільки там заборонено стріляти».

Допомагати бійцям у школі-інтернаті планують і надалі.