Спортивні змагання
29 листопада до вихованців школи-інтернату вдруге завітала майстер спорту з паусрифлінтингу, тренер Лілія Проць. На цей раз були організовані змагання серед учнів 4-6 класів.
І знову завдяки яскравому інвентарю, чіткості команд тренера діти активно включилися у спортивну роботу. Варто зазначити, що діти , які не дуже полюбляють руханки, також брали активну участь у змаганнях і показали хороші результати. Всі учасники отримали подарунки від гості.
Старшокласники сьогодні були в ролі вболівальників і також запросили спортсменку, щоб перевірити їхні спортивні здібності. Тепер чекаємо наступної зустрічі.
Еще записи по теме
- Учні відвідали виставку хусток
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Методичне об’єднання класних керівників і вихователів
- Представники роти патрульної служби завітали до школи-інтернату
- В 5–А класі проведена інформаційно–тематична година «Герої Євромайдану»
- Проведено заняття з учнями 9 класу: «Я проти насильства»
- Заняття учнів з методистом-психологом інституту ТОКІППО






