Хліб у нашому житті

12 грудня 2016 р. Переглядів: 2121 RSS

У середу 7 грудня в рамках місячника національно-патріотичного виховання «Обряди та звичаї мого краю» вихователем

Єфимчук Л.А. була проведена година спілкування для учнів сьомих класів «Хліб у нашому житті». Метою виховного заходу є ознайомлення вихованців з обрядами та звичаями нашого народу, окрасою яких є хліб, виховання шанобливого ставлення до хліба, формування ціннісного ставлення дітей до праці, зокрема хліборобів.

Під час проведення години спілкування учні дізнались,що у багатьох звичаях та обрядах українців велика шана віддавалась хлібу, який був і є скарбом нашої нації. З великим хвилюванням ми пригадали страшні події голодомору. Діти читали вірші про хліб, приказки та прислів’я. А потім дівчата вправлялись у замішуванні тіста для випікання хліба. Хліб, який зробили та спекли учні, був дуже смачний. Діти з великим задоволенням частували своїх друзів та вихователів.