Відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів

19 січня 2018 р. Переглядів: 1689 RSS

11 січня відбулося третє засідання методоб’єднання вихователів старших класів. Першим у порядку денному було питання удосконалення професійної майстерності вихователів в питаннях формування національно-патріотичної компетентності та морально-правової вихованості особистості. Впровадження в освітній процес нових технологій потребує високої фахової майстерності педагогів. Вихователі поділились своїм досвідом використання нових методів, прийомів, інноваційних педагогічних технологій для покращення ефективності виховного процесу.

Цікавою педагогічною знахідкою у формуванні національно-патріотичної компетентності старшокласників стала серія виховних заходів, проведених вихователем Крицькою Л.Б. Вона ознайомила своїх вихованців, учнів 12-тих класів, з мультимедійним проектом каналу 1+1 і журналу «Viva» «Переможці». Вихователь підготувала презентацію і провела годину спілкування про нескорених, сильних духом героїв АТО. Метою проведення виховного заходу було не тільки поглибити знання дітей про події, що відбуваються на Сході України,а й дізнатись про тих українців, які, захищаючи незалежність нашої держави, віддають найдорожче-своє життя, здоров’я. Незламний дух наших воїнів, які повернулись пораненими з війни, допомагає продовжувати жити, працювати, бути гідними громадянами нашої країни. Презентація мала сильний емоційний вплив на учнів і сприяла формуванню національної свідомості, патріотизму, моральних якостей дітей.