«Хліб – усьому голова!»

24 травня 2016 р. Переглядів: 2210 RSS

Для творчого звіту колектив 1-Б класу обрав тему «Хліб – усьому голова!». Вихователі Нестюк О.П., Перцак Н.В. продумали цікавий сценарій для школярів: учні 1-Б класу розповідали вірші, заспівали пісню «Паляниця»,виконали танець «Вийшли в поле косарі» та інсценізацію казки «Легкий хліб». Учні початкової школи взяли активну участь у вікторині «Обрядовий хліб українців», де впізнавали та називали різні види української випічки. Прозвучали прислів’я про хліб, новорічна посівалка. Сценка «Ми будемо хліб шанувати!» закликала присутніх з належною повагою ставитись до хліба. Адже головний мотив свята - шанобливе ставлення до хліба, бо ціна його - важкою хліборобська праця. Підсумком звіту став перегляд мультика «Історія про дівчинку, яка наступила на хліб». На закінчення свята учні та вихователі 1-Б класу пригостили присутніх справжнім короваєм – символом гостинності українців.