Проведення засідання педагогічної ради

26 листопада 2015 р. Переглядів: 1841 RSS

25 листопада 2015 року у школі-інтернаті віддулося засідання педагогічної ради на тему: «Роль класного керівника і вихователя у розвитку колективу учнів з особливими освітніми потребами».

Мета : поглиблення теоретичних знань, удосконалення практичних умінь педагогів щодо розвитку дитячого колективу, створення комфортних умов для життєдіяльності вихованців школи-інтернату.

З доповіддю, під час якої з’ясовувалися поняття “класний керівник», «вихователь», «колектив», розглядали типологію груп залежно від рівня впливу на особистість, етапи розвитку дитячого колективу, засоби педагогічного впливу на дитячу групу,

виступила заступник директора з виховної роботи Маніло О. В.

Класний керівник 4-Б класу та вихователь 4-А класу поділилися досвідом роботи з питання формування учнівського колективу через залучення до діяльності у громадськоу об’єднанні “Стежина».

Класний керівник 6-А класу Ониськів Н. П. та вихователь 7 класу Мандзій С. Т. розповіли про організацію КТС та їх роль у розвитку колективу учнів.

А класний керівник 9-го класу Моховик Н. Б. та вихователь 10-А класу Юркевич С. С. довели всім присутнім, що організація екскурсій, пішохідних переходів і різного роду мандрівок дає неабияку можливість пізнати один одного та згуртувати дитячий колектив.

Закінчилося засідання педагогічної ради тренінгом.