Учні та вихователі 7-Б класу відвідали концерт "Герої не вмирають! Україна пам'ятає!"
Подвиг героїв живе у віках тоді, коли про нього пам'ятають і вшановують. У День Героїв Небесної Сотні учні та вихователі 7-Б класу віддали належну шану загиблим, відвідавши концерт "Герої не вмирають! Україна пам'ятає!" у Тернопільській обласній філармонії. Зворушливу атмосферу створювали композиції у виконанні Академічного симфонічного оркестру, Академічного камерного хору "Бревіс", вокального квартету "Акорд". Учні не тільки отримали незабутні враження, а й закріпили тематичний словник, вивчений напередодні.
"Доки є небо синє, доки серця палають.
Доки пшеницю сіють - Герої не вмирають!"
Еще записи по теме
- Фестиваль "Повір у себе"
- Легкоатлетичний крос учнів школи-інтернату
- Виготовлення новорічного святкового декору
- Майстер-клас по писанкарству
- Відбувся виховний захід «Подорож з казковими героями до Країни Права»
- Відбулася виховна година «Щоб щасливо жити – слід з усіма дружити»
- 5-А клас вітає школу з ювілеєм!






