20 січня 2017 р. Переглядів: 1808 RSS

19 січня 2017 року вчителями історії для учнів середньої та старшої школи був проведений відео лекторій «Україна – соборна країна!» (до Дня соборності України). Учні переглянули документальні фільми про події 22 січня 1919 року, презентації, що розкривали проблему єдності українських земель, значення Акту Злуки 1919 року. Вчителі історії провели паралелі історичного минулого та сьогодення, прагнення українців мати єдину неподільну країну.

По класах були проведені інформаційні години, а в залі школи створено інформаційну «стіннівку», присвячену подіям минулого - об’єднання українських земель в одну державу в 1919 році, національно-визвольному руху 1990-1991 років, відзначення Дня Соборності в незалежній Україні.