Відбувся творчий звіт «Сенс життя та моє місце в ньому»

7 березня 2019 р. Переглядів: 1729 RSS

13 лютого у 10 та 12 класах відбувся творчий звіт «Сенс життя та моє місце в ньому».

Впродовж першого півріччя вихователем Мацейків О.А. було проведено ряд виховних заходів, спрямованих на соціалізацію підлітків, метою яких є формування морально-духовної, життєвокомпетентної особистості, яка успішно самореалізується в соціумі як громадянин, сім'янин, професіонал. Проте людина лише тоді відбудеться в цьому житті, коли зрозуміє сенс свого життя, коли сенс її життя збігається із її природнім прокликанням.

Тому зараз, стоячи на порозі дорослого життя, випускникам варто зупинитися і ще раз задуматися: чи правильний ми обрали шлях? Чи цією дорогою треба йти далі?

Метою даного заходу було допомогти учням глибше зрозуміти сенс життя і визначити своє місце в ньому, спонукати учнів до роздумів над життєвими проблемами, допомогти з’ясувати такі питання : для чого людина живе на Землі? Що зробити для того, щоб життя було кращим? Виявити причини життєвих негараздів та шляхи їх усунення. Сприяти вихованню високих морально-етичних якостей. Виробляти активну життєву позицію. Формувати в учнів позитивний світогляд. Уміння бачити в життєвих негараздах лише тимчасові труднощі і бажання долати їх. Розвивати вміння мислити, вирізняти істинні та хибні цілі в житті. Адаптувати учнів до умов сучасного суспільства. Дати можливість упевнитися, що досягнення щастя залежить від їхніх особистих зусиль.

Під час заходу учні висловлювали свої думки, вислухали і обговорили думки людей різних поколінь про сенс життя, підібрали вислови та вивчили вірші про сенс життя. Цікавими були вправи: технологія «Вільний мікрофон»,творче завдання «Пори року людського життя», технологія «Мозковий штурм». Виховний захід повністю відповідав віковим та індивідуальним особливостям а тема є особливо актуальна і доречна.