Зустріч з випускником школи-інтернату
Випускники школи – інтернату є частими гостями рідної школи. Абакумов Андрій закінчив школу у 2012 році. Однак не збуває своїх вихователів і часто навідує їх. Після школи Андрійко навчався у Тернопільському училищі № 11. Ще у школі він дуже любив виготовляти різні вироби з бісеру, глини, природнього матеріалу. Його роботи представлялися на виставках і фестивалях “Повір у себе”.
Учні 4-А кл. запросили Андрія навчити їх виготовляти Великодні писанки. Робота була цікавою, захоплюючою. Учні дякують Андрієві за навчання і з нетерпінням будуть чекати наступної зустрічі.
Еще записи по теме
- Виховний захід у 3-Б класі «Чорнобривець я пишний, духмяний, що до перших морозів не в’яну! »
- Учні 4-Б классу долучилиись до озеленення території школи
- Учні нашої школи також не залишаються осторонь від допомоги ЗСУ
- XXII фестиваль художньої творчості «Повір у себе»
- Зустріч з учасниками АТО
- Декорування різдвяних пряників
- Наш сайт запущено!














