Учні 8 класів провели квест "Козацька слава"
19 жовтня між учнями 8 класів був проведений квест "Козацька слава". Цей захід був присвячений Дню Українського Козацтва та Захисника України. Команди кожного класу отримували завдання, шукали заховані коди в яких були зашифровані відповіді. Учні перевірили себе на спритність, розум та козацький дух!
Еще записи по теме
- Свято Миколая
- Проведено профілактичну бесіду на тему: «Профілактика булінгу та насилля»
- Проведено правовий квест «Країна дитинства»
- Соціально-психологічна служба інформує:
- Зустріч учнів нашої школи з працівниками тернопільської поліції
- Оголошення
- Проведення екологічного заходу на тему “Ми — за чисте довкілля!”



