«З Україною в серці живу»

27 лютого 2015 р. Переглядів: 2368 RSS

24 лютого 2015 року в актовій залі школи-інтернату учнями 3-Б класу було проведено виховний захід «З Україною в серці живу».

Головною метою заходу було: збагатити знання учнів про Україну, про рідний Тернопільський край, розуміння єдності та цілісності України; виховання почуття любові до рідної мови, до державних та народних символів українського народу; виховання шанобливого ставлення до Героїв «Небесної Сотні» та воїнів, загиблих у боротьбі за свободу та цілісність України

Під час проведення свята учні показали себе талановитими, гарно і виразно декламували вірші про Україну, Тернопільщину, державні та народні символи, рідну мову. Радо зустрічали гостей гарними словами та короваєм. Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та воїнів, загиблих у боротьбі за цілісність України. Гостею на святі була восьмикласниця ТЗОШ І-ІІІ ступенів №23 Гуменна Наталія, яка для присутніх виконала пісню «Добрий день, матусю, Україно».