У 4-Б класі відбулася виховна година до Дня Пам‘яті Героїв Крут
У 4-Б класі відбулася виховна година до Дня Пам‘яті Героїв Крут. З метою формування в учнів почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та героїчного минулого.
Еще записи по теме
- Підготовка до відзначення 25-річного ювілею школи
- Проведена бесіда «Попередження правопорушень та булінгу у шкільному середовищі»
- Зустріч учнів з методистом Московець Н. О.
- Вшанування пам'яті жертв Голодомору
- Віртуальна екскурсія в Сумський обласний художній музей ім. Н.Онацького
- Зустріч учнів з учасниками АТО
- Відбулися дитячі спортивні змагання «Ми - чемпіони»




