30 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек

2 жовтня 2022 р. Переглядів: 441 RSS

З0 вересня відзначають Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека - це безцінний осередок, з віками накопиченого людського досвіду і знань. Не можна переоцінити значення книги в житті кожної людини. Адже людина, яка читає – це людина, яка думає, аналізує, творить. У переддень свята у шкільній книгозбірні відбувся виховний захід «Бібліотека й книга нас усіх єднає» з учнями 3-Б класу. Під час заходу учні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом В. Сухомлинського та його оповіданнями. Діти прослухали аудіозапис оповідання «Камінь» та обговорили його зміст, поділилися своїми враженнями. В ігровій формі пригадали правила поводження з книгою.

Любі діти, дружіть з книгою – адже вона розкриває перед вами усі скарби мудрості!!!