Година Землі

24 березня 2017 р. Переглядів: 2295 RSS

25 березня 2017 року пройде всесвітня кампанія Година Землі, яку започаткував Всесвітній Фонд Природи. З цією метою 23 березня вчитель біології Лемега Л.С. проінформувала учнів 10-12 класів про історію виникнення цієї акції, про її мету. Учні дізналися, що Україна з 2009 року бере активну участь у кампанії Година землі, яка покликана привернути увагу до проблеми зміни клімату.

Вчителі біології Шмир Л.О. та Гловак Я.М. зауважили учням, що крім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, необхідно берегти навколишнє середовище, раціонально використовувати природні ресурси для подолання проблеми зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

Учні переглянули презентацію про заповідні території України, відеоролики «Година Землі в Україні», «Асканія-Нова», «Дунайський біосферний заповідник». Вчителі закликали учнів приєднатися до цієї акції та бути не байдужим до майбутнього своєї Землі.