«Добровольці Божої Чоти»
19 лютого школярі відвідали Палац кіно, де переглянули документальну стрічку «Добровольці Божої Чоти» , знятий тернопільським режисером І. Яснієм та Л. Кантером про події Революції Гідності, бойові дії батальйону «Тернопіль» в АТО, героїчний захист Донецького аеропорту кіборгами. Особливо вразило учнів те, що за Україну воюють не тільки її громадяни, а й представники інших народів. Серед кіборгів є й росіяни, яких українці називають побратимами.
Еще записи по теме
- Тематична вечірка у 6-Б класі
- Зустріч учнів з методистом Московець Н. О.
- Свято 1 вересня
- Проведення тренінгового заняття на тему «Знаємо та реалізуємо свої права»
- Якісна школа – яка вона? | субтитри
- Цікавий і пізнавальний урок про "світ емоцій" для учнів 5 класу
- Проведено заходи з нагоди всесвітнього дня щитоподібної залози




