У школі провели спортивне свято «Козацькі Забави»

24 жовтня 2019 р. Переглядів: 1245 RSS

Разом із материнським молоком кожен із нас проникається почуттям гордості та шани за те, що ми українці, ми – козацького роду. Це почуття підживлюється та зміцнюється упродовж життя завдяки батькам, вихователям, учителям, наставникам. Любов до Батьківщини не залежить від того, де ви проживаєте, якою мовою розмовляєте, марки одягу якої країни носите. Вона - в крові. Вона починається із трепету серця, коли звучить державний гімн, проявляється у вчинках і не закінчується ніколи….

Після Покрови вже традиційно у нашій школі організували та провели спортивне свято «Козацькі Забави». Дві хлопчачі команди продемонстрували свою мужність, силу та наполегливість, виконуючи спортивні ( а інколи із нотками гумору) завдання. Хлопці демонстрували свою силу, вправність, витримку, завзятість, непохитність фізичну та духовну.

Додали драйву учасники школи бойового гопака «Сворог» під керівництвом Лавніковича Владислава , які нагадали нам, українцям, якою барвистою, багатою, унікальною є наша культура. Запальний «Гопак» став підтримкою для учасників команд і надихнув на перемогу кожного.